Ogłoszenia Parafialne – Dąbrowa

III Niedziela Wielkanocna

14.04.2024 r

MSZE ŚW O GODZ. 8.30 i 11.00

1) Dzisiaj o godz. 11.00 Msza św. z udziałem dzieci. Zapraszam dzieci i ich rodziców. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny, którego celem jest zachęcenie nas wszystkich do czytania Pisma Świętego. Po Mszy św. o godz.11.00 zmiana tajemnic różańcowych dla róż: Matki Bożej Oliwskiej, św. Józefa, św. Jana Pawła II, św. Stanisława Kostki i bł. Karoliny Kózki. Skarbonki z Jałmużną Wielkopostną można składać przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego.

2) W czwartek z racji trzeciego czwartku miesiąca nabożeństwo do św. Józefa w intencji ojców i mężczyzn naszej parafii.

3) W sobotę 20 kwietnia 2024r w Rzeszowie odbędzie się ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi. Przybędą tysiące mężczyzn z całej Polski, aby dać świadectwo wiary i miłości do Boga, Maryi i naszej Ojczyzny. Początek spotkania na Rynku w Rzeszowie o godz. 9.15 i przemarsz do Katedry Rzeszowskiej. Msza św. o godz. 11.30 w Katedrze Rzeszowskiej pod przewodnictwem Ks. Biskupa Jana Wątroby. Na to spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mężczyzn szukających Boga w swoim życiu i w życiu swoich rodzin. Zachęcamy, aby na to spotkanie zabrać swojego syna/synów w wieku powyżej 15 roku życia.

4) W przyszłą niedzielę z racji trzeciej niedzieli miesiąca składka na cele inwestycyjne w parafii. W ubiegłym miesiącu zebraliśmy 10 610 zł. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary. W przyszłą niedzielę różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00 proszę żeby poprowadziła róża św. Józefa.

5) Siostry Prezentki w Rzeszowie zapraszają na dzień otwarty Liceum, który odbędzie się 19 kwietnia (piątek) w godzinach od 14.00 do 16.00. Szczegóły na plakacie i stronie szkoły.

6) W poniedziałek zapraszam na spotkanie dzieci kl III przygotowujące się do I Komunii św. Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.30 w kościele.

We wtorek na spotkanie zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00.

W środę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie ministrantów i lektorów.

W sobotę o godz. 10.00 spotkanie oazowe dzieci.

7) Do sprzątania kościoła prosimy parafian:

Sobota - godz. 9.00: Kwaśny Klaudia, Feret Emil, Ignas Andrzej, Twardowska Stanisława, Przybyło Aniela, Przybyło Teresa.

Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które rozebrały Boży Grób i Ciemnicę w naszym kościele.

INTENCJE MSZY ŚW

INTENCJA

18.00 – W intencjach jakie Matka Boża sobie życzy oraz w intencji kapłanów (1)

18.00 –W intencjach jakie Matka Boża sobie życzy oraz w intencji kapłanów (2)